ART / Lithographs / Litograph in colors 15369101
nr 1536 9101
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Signed, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Litograph in colors. Sheet: 63x86cm, outer dimensions including frame: 73x103cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 63x86cm, yttermått inklusive ram: 73x103cm
1500
SEK 1000
Monday April 24 2023
at 18:29:36
6/4 15:21:08
- Thema-auction
Apr 24
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann